Biber Evi

Kazdağlarının muhteşem doğasıyla iç içe, kendinizi evinizde hissedeceğiniz Behram Köy’ünde, Athena tapınağının gölge düşümünde gelin gunesi birlikte batıralım. Şehrin yoğunluğundan uzak, kendinizle kalıp keyifli vakit geçirebileceğiniz doğa ve deniz manzaralı butik otelimiz Biber Evi, merkezi konumu ile Assos antik limanına 2 km, Kadırga plajına 3 km mesafededir.

200 yıllık ağa konağı, doğal yapıya uygun şekilde ve modern dokunuşlarla sizin için en konforlu haliyle Çevre dostu olarak restore edilmiştir.

7 odalı otelimizin tüm ahşap işleri Selçuk ve Osmanlı dönemi ahşap işçiliği degerleri ve tasarımlarıyla Kastamonu’da el işçiliği ile hazırlanmıştır.

Mutfağımızdan

Bahçemizde organik olarak yetiştirdiğimiz tüm meyve sebzeler ile hazırladığımız reçeller ve kahvaltılık sosların yanısıra, Paşaköy Ova’sındaki zeytinliğimizde Ekim ayında 4 günlük zeytin hasatı sonrasında sofralarımıza taşıdığımız zeytin ve zeytinyağımız ile de size en doğal ve keyifli deneyiminizi sunuyoruz. Kendi hazirladığımız kekler, börekler, ev poğaçaları ve pişiler ile de hem kahvaltılarınızı taçlandırıp hem de gün için de çay kahve ikramlarımızı tatlandırıyoruz.  • Behramkale Köyü No:46 PK:28 Ayvacık 17860 Çanakkale
  • +90 533 479 78 91 - Burcu Yüksel 0536 779 53 17
  • info@biberevi.com